Zaznacz stronę

Foto obrazy na płótnie canvas

Foto obrazy są idealnym dodatkiem do salonu, do sypialni, do pokoju czy kuchni lub jadalni. Obrazy na płótnie wypełnią puste ściany, uczynią salon bardziej nowoczesny, sypialnię bardziej przytulną a pokój dziecięcy bardziej kolorowy. Obrazy jednoelementowe to klasyka, natomiast obrazy wieloelementowe „wieloczęściowe” tryptyki to nowoczesna forma obrazu, rzucająca całkiem inne światło na coś co od dawna jest nazywane obrazem. Z pośród licznych dekoracji to właśnie obraz jest bezsprzecznie polecaną formą udekorowania ścian w salonie lub sypialni szczególnie wybieraną przez tradycjonalistów. Obraz posiada różnorodne walory funkcjonalności. Można go w razie potrzeby przenieść na inną ścianę, lub ewentualnie zmienić.

 

Obraz Klasyczny

Firma Mprint powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb małych i dużych firm w zakresie druku reklamowego. Jesteśmy konkurencyjni zarówno jakościowo jak i cenowo, a nasza wyobraźnia i wiedza zdobyta nie tylko w branży pozwalają nam realizować w szybki sposób nawet najbardziej oryginalne i nietypowe projekty w pełni umożliwiające promocję Państwa firmy.

Tryptyk

Nasze produkty wykonujemy na profesjonalnych Maszynach wielkoformatowych : Roland, Graphtec. Nasze maszyny charakteryzują się wysoką jakością wydruku, precyzją i dokładnością oraz bogatą kolorystyką.

Poliptyk

Wiemy jak ważny jest dla Ciebie czas oraz jakość zamawianych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wykonane perfekcyjnie i w możliwie najkrótszym czasie.

Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami na rynku lokalnym, ogólnopolskim i europejskim. Oferujemy fachowe doradztwo i wykonawstwo w zakresie reklamy wizualnej od projektu po jego realizację.

Foto Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie 
W naszej ofercie prezentujemy obrazy na płótnie, które w chwili obecnej są bardzo trendy w sferze designu. Obrazy tego typu łączą w sobie najwyższą jakość full HD oraz idealną ostrość, czy głębię kolorów. Nie należy się obawiać, ponieważ dzięki ochronie UV obraz nie wyblaknie nawet przy ekspozycji na słońcu. Wielkość i różnorodność proponowanych przez Nas obrazów jest szeroka i zróżnicowana. W naszej ofercie posiadamy piękne obrazy na płótnie – jednoelementowe, tryptyki, czteroczęściowe, pięcioelementowe, obrazy z kwiatami, obrazy 3D, obrazy abstrakcyjne, obrazy z mapami świata, obrazy z miastami, obrazy przedstawiające martwą naturę np. z kawą lub ziarenkami kawy – idealne do kuchni, obrazy z pejzażami, obrazy ze zwierzętami, obrazy czarno białe, obrazy nowoczesne, i wiele.. wiele.. innych pięknych obrazów ! Zamów i przekonaj się !

Canvas to rodzaj wysokiej jakości obrazu drukowanego na płótnie, naciągniętym na  drewniane krosno.  Zaletą tego rodzaju produktu jest możliwość nadrukowania praktycznie dowolnego wzoru, grafiki obrazu czy zdjęcia. Z tego względu jest on bardzo efektowny i może być doskonałym dopełnieniem wystroju dowolnego wnętrza. Naturalna struktura płótna sprawia, że nadrukowana na nim farba doskonale się rozkłada, a przez to obraz nabiera niezapomnianego charakteru i przypomina dzieła malowane ręcznie.

Realizujemy zamówienia na fotoobrazy canvas zarówno z materiałów dostarczonych przez klienta, jak również z gotowych wzorów znajdujących się w bazie Domdeko, gdzie do wyboru mamy kilkanaście kategorii, a w każdej z nich kilkadziesiąt różnych wzorów.

Taki zadrukowany obraz, zwłaszcza z własnego zdjęcia, może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, na dowolną okazję, dzień matki, dzień ojca, imieniny czy rocznice ślubu. To także elegancka ozdoba praktycznie każdego pomieszczenia.